VKTwitterYouTubeEmailRSS

Про проект

ASUTalks — це ініціатива викладачів та студентів кафедри автоматизованих систем обробки інформації та управління (АСОІУ) факультету інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ) Київського Політехнічного Інституту.

Наша мета — створити платформу спілкування між студентами, яких цікавлять галузі інформаційних технологій та комп’ютерних наук, з одного боку, та людьми, які досягли визначного успіху в тих таки галузях, з іншого боку. До таких людей ми відносимо: засновників успішних стартапів, досвідчених керівників компаній-лідерів, висококваліфікованих та професійних розробників програмного та апаратного забезпечення, дослідників та науковців, цікавих викладачів.

Перша подія ASU Talks відбулась в лютому 2013 року. Ми вважаємо, що оптимальним темпом є проведення в середньому однієї зустрічі на місяць.

Якщо вам цікава співпраця з нами або у вас виникли питання, пишіть на адресу talks [at] asu [dot] kpi [dot] ua.

Ми в соціальних мережах

Наша команда

Координатор: Олексій Молчановський

Технічна підтримка: Максим Уханов, Віталій Капусняк, Борис Саган, Андрій Опришко

Інформаційний супровід: Ольга Тростянчук, Євген Биков, Дар’я Ковальова, Кирило Артеменко, Гонтаренко Ігор

Особлива подяка Всеволоду Дьомкіну за пропозиції щодо залучення гостей проекту.

Інформаційні партнери

KPI live Радіо КПІ НТСА КПІ