VKTwitterYouTubeEmailRSS

Зустріч із Віктором Совєтовим

Особисто поспілкуватися зі спеціалістом з хмарних обчислень та штучного інтелекту про стан нашої освіти, перспективи в розвитку ІТ, технології зберігання інформації – просто!

Саме така можливість з’явилась для студентів НТУУ КПІ 22 жовтня 2013 року на зустрічі із засновником компанії Cloudozer, спеціалістом із хмарних обчислень та штучного інтелекту, Віктором Совєтовим, в рамках проекту кафедри АСОІУ та НТСА КПІ “ASU Talks”.

Незважаючи на чітко заплановані теми (прийняття інженерних та бізнесових рішень у галузі ІТ, перспективи розвитку галузі), з самого початку зустрічі спілкування перейшло у невимушене русло. Пан Віктор залюбки відповідав на кожне поставлене питання та охоче ділився власним досвідом. Студенти піднімали найрізноманітніші теми – від технологій хмарних обчислень та зберігання великих об’ємів інформації без дата-центрів до власної думки гостя про взаємодію між ІТ-компаніями та університетами. Також кожен охочий мав змогу долучитися до зустрічі в режимі онлайн – переглядаючи інтернет-трансляцію в прямому ефірі.

Нагадаємо, що дана подія була п’ятою зустріччю в НТУУ КПІ в рамках ASU Talks. Метою проекту є пробудження ініціативи студентів до навчання та саморозвитку у сфері ІТ через знайомство та надання можливості поспілкуватися з успішними та досвідченими спеціалістами сфери ІТ. Гостями проекту вже були Дмитро Костик, засновник компанії Kodisoft, Дмитро Дзюба, дослідник у сфері штучного інтелекту, науковець лабораторії ALIEN Lab, Сергій Ляшевський, професор електротехніки Рочестерського Технологічного Інституту, та Ярослав Ажнюк, засновник агенції «SM Digital» та громадської організації «Інтернет Ініціативи».

Leave a comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>